Zmuszona by iść z Nimi i zabić Jej rodzinę, nawet nie myślała o planie wtargnięcia na Ich posesje.
- Kochanie, tylko Ich zabijesz, nic specjalnego... To zwykła mugolska rodzina! - zaskrzeczała zadowolona Bellatriks. Zdziwiło Ją zdrobnienie 'kochanie'. Przecież Bellatriks nigdy by tak Jej nie nazwała! Nierealne...
Znaleźli się już w potulnym domku mugolskiej rodziny. Cała drżała ze strachu. Już nadszedł ten czas, musi zabić swoich rodziców...
- Nie bój się! Zrób to! Zabij ich! - krzyczała grupka Śmierciożerców.
- Avada... Kedavra!- z Jej różdżki wystrzelił zielony płomień. Już po wszystkim. Zabiła Ich... Wszystkie wspomnienia zostały zniszczone.
Wtedy ściągnęła maskę i pokazała swoje prawdziwe oblicze.
- Hermiona...
______
Cześć i czołem!
To mój pierwszy blog, pierwszy prolog, pierwsze opowiadanie (Dramione) i miejmy nadzieję, że nie ostatnie :)
Prolog chciałam troszkę tajemniczy zrobić, żeby był taki 'klimacik'.
Czekam na opinie w komentarzach i mam nadzieję, że to opowiadanie Wam się spodoba.
Rozdział postaram się dodać w przeciągu kilku dni. :)
Prolog chciałam troszkę tajemniczy zrobić, żeby był taki 'klimacik'.
Czekam na opinie w komentarzach i mam nadzieję, że to opowiadanie Wam się spodoba.
Rozdział postaram się dodać w przeciągu kilku dni. :)
Tytuł bloga jak najbardziej zachęcił mnie do czytania...Jest kochany i łatwy do zapamiętania :D
OdpowiedzUsuńProlog bardzo mnie zdziwił. Udało Ci się wytworzyć tajemniczą aurę. Hermiona ze Śmierciożercami? O co też może chodzić? W każdym razie gratuluję Ci pierwszego opowiadania, tzn.bardziej wprowadzenia do akcji. Tyle przed Tobą! A mnie bardzo ciekawi jak poprawdzisz fabułę. Mam jednak parę zastrzeżeń. Dlaczego piszesz ,,Ich", ,,Nim" itd. z wielkiej litery? To nie jest list, aby używać takich form. Brakowało mi opisów. Dziewczyna miała zabić swoich rodziców, wygląda na to, że miała pustkę w głowie. To rozumiem, ale opis otoczenia, emocji, uczuć...Pamiętaj o tym, bo to bardzo ważne. :) Ogólnie jest dobrze i wciągająco.
Pozdrawiam i zapraszam do siebie,
N.
co-serce-pokocha-dramione.blogspot.com
Dziękuję bardzo za opinię i pomoc :)
UsuńW dalszych rozdziałach wszystko się okaże. ;) Postaram się używać więcej opisów, bo sama się zgodzę, mało ich wprowadzam.
Czyżby kolejne opowiadanie o Hermionie Zabini/Lestrange/wstaw inne nazwisko czystokrwistej rodziny? Czemu tam jest podkreślenie Nimi, Nią? Takiego czegoś się nie zaznacza w tekście. No cóż, o samym tekście nie mogę nic konkretnego powiedzieć bo jest równie długi jak zwinięta chusteczka.
OdpowiedzUsuńProlog miał być tajemniczy - dla mnie już po pierwszym zdaniu wszystko było oczywiste. Ale no nic, zobaczymy co będzie dalej. :) Weny życzę i zapraszam do siebie.
[ blackstars-of-the-future.blogspot.com ]
[ alternatywny-swiat-dramione.blogspot.com ]
+ zapomniałam dodać, abyś nie odbierała tego jako hejt. Po prostu wiem, że ostra krytyka często działa cuda. :D
UsuńHej bejbs :*
OdpowiedzUsuńWczoraj ci obiecywałam że skomentuje więc komentuje ;)
Prolog zajebisty, chociaż znałam go już przed wstawieniem (wena twórcza na polskim zawsze spoko XD).
Dodawaj 1 rozdział bo się doczekać nie mogę :)
I wstaw gdzieś scenę ,,cook the kiss" (Snape+naleśniki) np. w czyimś śnie xd
/Kath <3
Hej Kath :*
UsuńDzięki za opinie i postaram się gdzieś wstawić w dalszych rozdziałach tę scenkę. :D
Podoba mi się twój prolog, zaciekawiłaś mnie tym prologiem, więc czekam na pierwszy rozdział :)
OdpowiedzUsuńŻyczę weny i zapraszam do mnie: kochasiezanic-dramione.blogspot.com
* Księżniczka Półkrwi
Dziękuje :)
UsuńBardzo ciekawy prolog zaciekawiłaś mnie ;)
OdpowiedzUsuńHermiona kogoś zabiła? Nie wierze...
Lecę czytać dalej!